DLA LEKARZY

Lekarzy zainteresowanych umową NFZ z rentgenem stomatologicznym PANORAMIX prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub do odwiedzenia naszej pracowni. Oferujemy atrakcyjne ceny.
 

Zapraszamy do współpracy.
 

       Pracownia jest samodzielną, niezależną jednostką zajmującą się tylko i wyłącznie radiologią stomatologiczną. Nowoczesny sprzęt wysokiej klasy i doświadczony personel pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości – przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości wykonywanych zdjęć. Pacjentom gwarantujemy komfort i profesjonalną obsługę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury wykonującej zdjęcia rentgenowskie dawka promieniowania na jaką narażony jest pacjent jest minimalna. Czas oczekiwania zarówno na zdjęcie wewnątrzustne, jak i pantomograf to ok 5 minut od momentu wykonania zdjęcia.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do rentgenodiagnostyki stomatologicznej dostępny na rynku. Na wyposażeniu pracowni znajduje się najbardziej zaawansowany cyfrowy aparat do wykonywania zdjęć Pantomograficznych ,Cefalometrycznych oraz 3D CBCT: KODAK 9000C 3D. Za jego pomocą możemy wykonać cyfrowej jakości, niezwykle szczegółowe i wyraźne zdjęcia: pantomograficzne, cefalometryczne, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych, zatok szczękowych oraz tomografię stomatologiczną  3D. pracownia wyposażona jest  również w aparat Kodak 2200 – do zdjęć wewnątrzustnych. Są to aktualnie najnowocześniejsze urządzenia w Opolu. Wynik badania pacjent otrzymuje według zaleceń na płycie CD, kliszy lub bezpośrednio na maila.

Wszystkie badania wykonujemy w technice cyfrowej co zapewnia korzyści ze współpracy zarówno dla lekarza kierującego na badnie – otrzymuje najwyższą jakość wyniku badania oraz dla pacjenta – minimalna dawka pochłoniętego promieniowania RTG.

Rentgen Stomatologiczny „PANORAMIX” w Opolu zaprasza wszystkich lekarzy stomatologów do odwiedzenia naszej pracowni celem przekonania się, że jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje Państwa pacjentom najwyższy komfort i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do korzystania z usług pracowni RTG. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi oraz wskazówki.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie współpracy bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48  887 071 225 lub mailowo na adres   rentgen@panoramix.opole.pl